Події
Перший в Україні підрозділ жінок-десантників розпочав підготовку (відео)

Жіноча рота або рота прекрасної статі. Так себе називають курсантки першої жіночої групи, яка проходить десантну підготовку в 199-му Навчальному центрі ВДВ.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Нічого подібного ще не було. Приходили жінки військовослужбовці, але лише одна, дві. Але щоб одночасно 44 — це вперше. На курсі вони проходитимуть вогневу підготовку, тактичну, медичну, психологічну та підготовку зі звязку», — розповіла командир навчальної роти загальновійськової підготовки жінок Юлія Федоренко.

Реклама

Керівництво навчального центру розповідає, що жінок навчатимуть як і військових-чоловіків. Аби стати десантницями, курсантки повинні стрибнути з парашутом.

«Я була приватним підприємцем, надавала юридичні послуги. Але підвищене почуття справедливості привело мене в армію», — каже курсант Наталя Якименко.

Також читають: Убивство патрульних у Дніпрі: сім’ї розстріляної дівчини-копа відмовили в пільгах

«Жінка може виконувати завдання, мені здається, навіть краще, ніж чоловік. Важко, звісно, справлятися з емоціями, ми всі переживаєм, бо це перший стрибок. Сподіваємось, все в нас буде добре, ми з усім впораємося», — говорить курсант Ірина Гребінь.

За словами інструкторів з парашутної підготовки, курсантки впевнено виконують тренувальні стрибки на тренажері і добре засвоюють матеріал.

Джерело.

Реклама

Реклама