Політика
Перша зустріч Путіна та Трампа: обмін люб’язностями, рукостискання та розмови про Україну (відео)

Майже дві з половиною години, хоча мали говорити не більше 30 хвилин. Такою була перша особиста зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна, яка відбулася у Гамбургу на полях Саміту «Великої двадцятки». На камери вони розказували, що раді бачитися. А що казали один одному поза камерами.

Зустріч Трампа з Путіним стала чи не головною подією саміту «Великої двадцятки». Почалася вона із півгодинним запізненням. Журналістів пустили лише на початок переговорів.

Зустріч президенти США і Росії розпочали з обміну люб’язностями. Зокрема заявили, що раді бачити і познайомитися один з одним. Були дуже стриманими і майже не усміхалися.

Реклама

До цієї зустрічі Путін і Трамп встигли перетнутися у кулуарах саміту. Відео, як вони вперше тиснуть один одному руки, відразу ж облетіло світові ЗМІ. Повноцінна ж зустріч планувалася лише на 30 хвилин, а тривала понад дві години.

Як і очікувалося, Трамп з Путіном зачепили широке коло питань. Зокрема говорили про війну в Україні, Сирії, боротьбу з тероризмом, двосторонні відносини. За словами російського міністра закордонних справ, президенти домовилися створити канал для контактів щодо України.

Також читають: Меланія Трамп намагалася врятувати чоловіка від Путіна

Водночас, за словами американського держсекретаря Рекса Тіллерсона, президенти також домовилися про візит до Москви спеціального представника США щодо України Курта Волкера.

Крім того, Тіллерсон заявив, що вже на початку зустрічі Дональд Трамп підняв тему втручання Росії у президентські вибори. І нагадував про неї кілька разів впродовж переговорів.

При цьому Тіллерсон наголосив, що зустріч тривала довше, ніж було заплановано, бо обидва лідери виявляли все більшу зацікавленість у спілкуванні і не хотіли завершувати переговори.

Джерело.

Реклама

Реклама