Події
Переворот у Луганську: тeрoриcти «ДНР» офіційно визнали свою участь

Тeрoриcти з угруповання «Донецька народна республіка» («ДНР») зізналася в участі у військовому перевороті в окупованому Луганську.

Відповідну заяву опубліковано на сайті одного з «відомств» донецьких бойовиків.

«Міністерство державної безпеки «ДНР» і міністерство внутрішніх справ «ДНР» повідомляють, що в результаті проведення спільних контррозвідувальних і антидиверсійних заходів «МГБ» «ЛНР» і «МВС» «ЛНР» припинено діяльність основних членів злочинної групи, які діяли під контролем командування 3 окремого полку спецпризначення ГУР МО України», — йдеться в повідомленні Тeрoриcтів.

Реклама

За їхніми словами, на окупованій території Луганської області готувалося проведення «низки диверсійно-Тeрoриcтичних актів».

«З цією метою для досягнення більш ефективного результату, агентурою спецслужб України із чиновників «ЛНР», здійснювалася цілеспрямована робота із дискредитації діяльності правоохоронних органів і спецслужб «народних республік». Передбачалося масоване поширення спрямованої тенденційної дезінформації, компрометуючої діяльність вищого керівництва правоохоронного блоку «народних республік» для паралізації їхньої діяльності та евакуації агентури, що провалилася», — додали в «ДНР».

Також читають: Відомий бізнесмен «кинув» українців на гроші і відкрив ресторан у Хорватії

«Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи щодо документування злочинної діяльності затриманих, а також виявлення їхніх спільників, з метою їх затримання і переслідування в кримінально-процесуальному порядку», — підсумували бойовики.

Реклама

Реклама