Цікаво
Передбачення Олени Курилової на 2017 рік. Що чекає Україну? Росія. Європа

На сьогоднішній день у світі існує чимало прекрасних екстрасенсів, ясновидців і магів, які можуть побачити майбутнє кожної людини. На території слов’янських країн варто віддати належне Олені Куриловій, яка відома за рахунок своєї участі в українському шоу по екстрасенсорним здібностям людини.

Загальні відомості
Олена Курилова є найбільш відома ясновидиця України, а також переможниця декількох сезонів «Битви екстрасенсів». Завдяки цьому шоу до провісниці прийшла належна слава. З того часу Курилова бере участь у багатьох телешоу, де за допомогою своїх здібностей допомагає українцям подолати свої життєві негаразди і отримати якусь надію на майбутнє.

За її словами, головними її поводирями у світі, є вода і дзеркала.

Реклама

Відомості про Україну
Що чекає Україну? За її словами, військові дії в Донбасі є безглуздим протистоянням, за допомогою якого лідери двох держав міряються силами, як хлопчики в дитинстві. Якщо не вирішити цю проблему на даний момент більш-менш мирними можливостями, вже зовсім скоро це призведе до ще більших ускладнень. Чим більше Європа бачить завзятість Росії в цьому плані, чим швидше ЄС погодиться змиритися з таким ходом подій. В такому випадку всю територію України «роздеруть на шматки». Щоб цього не сталося народу України доведеться гарненько подумати, а також провести висновки про діяльність нинішньої влади.

На сьогоднішній день українці знаходяться на межі громадянської війни, так як ті рамки, в яких вони знаходяться з-за кризи, неможливі навіть для існування. Кожен виживає як може, не звертаючи уваги на закони. І першими в списку подібних діячів знаходиться головна верхівка країни. Доки справи будуть продовжуватись так і далі, нічого в кращу сторону не зміниться. За словами Курилової, людям варто зрозуміти одну просту істину – вони самі творці свого життя, і не варто сподіватися, що хтось повинен піклуватися про їх добробут, крім них самих.

Також читають: ТОП-5 речей, які українці більше не зможуть купити за готівку

Якщо говорити відкрито, передбачення Олени Курилової на 2017 рік вважаються дуже сильним і неоднозначними, так як в її словах немає ніякої конкретики щодо майбутнього України. На думку ясновидиці, рішення всіх питань щодо нинішнього стану справ в Україні безпосередньо залежить від рішень політичних органів. Саме тому просто неможливо з упевненістю розповісти про те, як саме складеться доля всіх. Швидше за все, саме з-за цього існує кілька варіантів розвитку ситуація і поки неможливо з точністю сказати про те, який з них вважається найбільш правильним.

Варто зазначити, що Олена не говорила про те, що в 2017 році ситуація з військовими діями на Сході країни можуть припинитися. Це означає, що нинішні конфлікти продовжуватися, а Росія не захоче поступатися вже з зміцнілих позицій.

Багато в чому на даний момент може допомогти сам український народ, який повинен бути впевнений в тому, що все вирішиться і життя налагодиться. Поки всі ми сумніваємося в прекрасному майбутньому України, воно не зможе наступити. Саме тому варто намагатися всіма силами допомогти своїй країні і хотіти зробити життя в ній краще. В першу чергу, необхідно перестати брехати, і це стосується не тільки звичайних громадян, але і тих, хто горою стоїть за процвітання української держави, а сам виводить мільйонний капітал в офшори. Тільки коли люди почнуть бути чесними з собою, їхнє життя налагодиться на краще.

Звичайно ж, у 2017 році ніяких позитивних змін чекати не варто, і головною за якої життя в країні може поліпшитися або погіршитися, є конфлікт між двома главами держав. Поки ситуація між ними не проясниться, війна на Донбасі може тривати просто до нескінченності.

Відомості по Європі і Росії
У 2017 році Росія захоче всіма силами повернути собі своє ім’я та економічну стабільність, але при цьому наповнення казни відбувається за рахунок бідних громадян. У результаті країні загрожує дефолт і девальвація тутешньої валюти, до якої, до речі, вже всі готові. Тим не менш у майбутньому році уряд країни спробує зробити все можливе і неможливе, щоб налагодити відносини з ЄС, щоб діючі на даний момент санкції були ліквідовані.

Також читають: В Україні оголосили штормове попередження

Європа розуміє, що її територія дуже невелика на тлі РФ, тому йти на занадто явний конфлікт з Росією загрожує серйозними наслідками. Саме тому в 2017 році Європа завмре в неочікуваній позиції, з якої ситуація між Україною і Росією буде продовжувати свій зациклений перехід. Як результат – санкції проти Росії від ЄС будуть продовжувати свою дію до того моменту, поки Європа визнає їх бездіяльність для допомоги у вирішенні загострення відносин між двома сусідніми країнами.

На завершення Олена Курилова висловила надію на те, що уряд України більш поблажливо почне поводитися зі своїм народом, який, до речі кажучи, вже не витримує нинішнього стану справ. І якщо ми не зрозуміємо, що добре жити у нас вийде тільки в потужній і міцній, як сім’я, державі, ситуація 2016 року триватиме ще дуже довго.

Джерело.

Реклама

Реклама