Події
Паводок у Закарпатті налякав мережу (відео)

В мережі з’явилось відео льодоходу, який виник на на річці Уж в Ужгороді. За словами екологів, лід розколовся та почав рух по річці через різке потепління.

Як повідомили в ужгородській міській раді, за річкою стежитимуть дві моніторингові групи. Якщо виникатимуть крижані затори, викликатимуть рятувальників.

Відео льодоходу, зняте з висоти пташиного польоту налякало користувачів соцмереж. Дехто пов’язує паводок в гірських річках із вирубуванням лісу в Карпатах.

Реклама

«Рубайте ліс й далi, то й будуть i не такi видовища з елементами жахiв. В гiрськiй мiсцевостi саме лiс сповільнює наповнення водами річок», — пишуть в соцмережах.

«Нічого страшного в тому нема! В 60-их і 70-их роках на наших річках були і більш маштабні льодоходи. Просто за останні 30 років ми забули , що таке справжня зима. За часів мого дитинства крига плила такими брилами як баскетбольні площадки , товщиною до 30-40 см. Ми дітлахи на них ще умудрялися сплавлятись вниз по течії , а це якесь сміття пливе рікою», — написав один із користувачів.

Також читають: Ожеледиця стала причиною великої кількості аварій у Київській області (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама