Політика
Парасюк образився на ЗМІ: Таке враження, що я помер
Нардеп Володимир Парасюк образився на журналістів за те, що не беруть у нього коментарі з приводу інциденту із поліцією. Про це він написав на Facebook.

«По всіх ЗМІ обговорюють те, що я «побив» 7 поліцейських і що будуть знімати з мене недоторканість! Ну, по-перше: знімайте на здоров’я! По-друге: цікаво як би ви поводились, коли здоровий бугай піднімає на твою сестру руку або наводить на твого 53-річного батька автомат. І якщо розглядати загалом цю тему, то правоохоронці перші спровокували конфлікт», — зазначив нардеп.

«Але що найбільше дивує. Таке відчуття, що я вмер, але сам про це ще не знаю. Якщо вже обговорюються мої вчинки, то можна до мене подзвонити за коментарем! Бо виходить якось дивно. Парасюк то зробив, Парасюк сьо зробив, а запитати Парасюка, як було насправді, бо він там був, то ніхто не має бажання», — додав він.

Також читають: Кабмін погодив важливий законопроект про медичне страхування

Реклама

Як повідомлялося, 14 березня біля Слов’янська правоохоронці зупинили людей, які планували приєднатися до блокади з ОДРЛО на Донбасі. З ними був Парасюк. Його помічниця заявила у коментарі «Українській правді», що поліція застосувала до нардепа сльозогінний газ і пошкодила руку.

Джерело.

Реклама

Реклама