Події
Отруєння суші в Києві: кількість постраждалих зросла
У Києві в ресторані «Євразія», що розташований біля цирку, кілька людей отруїлися суші.

Про це написав журналіст Сергій Сапко на своїй сторінці у Facebook .

«А не хотіли вісьмох осіб в інфекціонку після суші з «Євразії». Літо, риба — привіт. Upd. «Євразія» біля цирку», — розповідає він.

За словами Сапка 27 червня його дружина з подругою і її другом їли суші в зазначеному закладі. Вже 27 червня обидві жінки скаржилися на температуру 38.5 градусів, а 28 червня у подружжя почалася діарея. Щодо третього постраждалого, то він подзвонив друзям і повідомив, що перебуває в інфекційному відділенні лікарні на крапельницях, уточнивши, що з отруєнням після суші з «Євразії» там вже проходять курс лікування восьмеро осіб.

Реклама

Також читають: З’явилися мoтoрoшнi подробиці вбuвcтвa випускниці на Тернопільщині

Користувачі соцмереж у коментарях також підтвердили факт масового отруєння людей у зазначеному закладі.

«Саме лежу в палаті з дівчиною, яка отруїлася суші позавчора в «Євразії» біля цирку», — пише Юлія Ужва.

До обговорення інциденту приєдналася і адвокат Тетяна Лежух, яка порадила потерпілим зафіксувати всі наслідки у лікаря, знайти чеки, а потім звернутися до інспекції з прав споживачів, у правоохоронні органи, зазначивши, крім усього, розмір матеріальних збитків.

Вона уточнила, що можна оформити і колективний позов, але для початку необхідно зібрати всі документальні докази того, що сталося.

Вранці, 29 червня, «Обозреватель» зв’язався з закладом, на яке поскаржилися відвідувачі, однак його адміністрація заявила, що вони зачинені і на роботі немає нікого, хто міг би дати офіційний коментар із приводу події.

Пізніше в соцмережі з’явилися свідоцтва ще однієї постраждалої від отруєння в закладі «Євразія».

Також в Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів 29 червня повідомили про масове отруєння людей, що вживали харчові продукти в закладі громадського харчування ТОВ «Суші Ленд». Зараз «Обозреватель» встановлює зв’язок між цією мережею магазинів та «Євразією».

Реклама

Реклама