Політика
Організатори Євробачення надіслали Гройсману листа з погрозами виключити Україну з конкурсу
У засобах масової інформації з’явився лист щодо санкцій від керівника Європейської мовної спілки (EBU) адресований прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, який був відправлений 23 березня.

31 березня Європейська мовна спілка підтвердила справжність опублікованого на сайті Oikotimes, присвяченому Євробаченню, листа від глави EBU Інгрід Дельтенре, у якому організатори Євробачення попереджають Україну про застосування санкцій, якщо офіційний Київ не дозволить в’їхати в країну учасниці від Росії Юлії Самойловій. Про це пише DW.

Зокрема, у листі таки зазначено, що Україну можуть виключити з майбутніх змагань.

«Жодна з країн-господарів раніше не перешкоджала виступу будь-якого артиста на Євробаченні, тож EBU не бажала би створювати прецедент у 2017 році. Ми розглядаємо виключення російської співачки з конкурсу як неприйнятний крок», – підкреслила Дельтенре у листі.

Реклама

Також читають: Флінн готовий розкрити деталі своїх контактів з Росією в обмін на безпеку

У тексті документу також йдеться про те, що вже кілька країн звернулися до EBU з критикою рішення СБУ щодо Самойлової та заявили, що обмірковують можливість залишити конкурс Євробачення.

«Ми не маємо жодної інформації про те, що Юлія Самойлова може становити загрозу національній безпеці України», – йдеться у документі.

Джерело.

Реклама

Реклама