Кримінал
Оприлюднено неочікувану деталь щодо викрадення немовляти у Києві

Батько викраденої у Києві 1,5-річної дівчинки впізнав жінку, яка підозрюється у вчиненні злочину. Цілком імовірно, що вона стежила за чоловіком та дитиною дорогою до садочку, де стався інцидент.

Увечері 20 жовтня на столичній Оболоні з дошкільного закладу №606 зникло немовля, якого залишив батько під східцями на першому поверсі будівлі, коли пішов за старшою донькою у групу.

Раніше правоохоронці у викраденні дитини підозрювали чоловіка, якому близько 30 років. Також таку інформацію оприлюднила одна зі свідків. Однак згодом з’ясувалося, що викрадення здійснила жінка.

Реклама

«Оперативники встановили, що зловмисниця стежила за чоловіком із коляскою: камери відеонагляду зафіксували її за маршрутом руху батька з дитиною», – підкреслили у прес-службі столичної поліції.

Також читають: У Києві зловили викрадачку немовляти (фото)

Крім того, як переконують правоохоронці, батько впізнав жінку. За його словами, він бачив її дорогою до садочка.

Відзначається, що злочинниця проживала в Вишгородському районі. Так, поліція знайшла свідка, який бачив, як жінка з немовлям сідала в маршрутку.

«Один із поліцейських, перевіряючи відеокамеру в аптеці міста Вишгород, побачив молодих чоловіка і жінку, які підходили під опис викрадачів. Негайно, вночі був проведений комплекс слідчо-оперативних заходів, які дозволили встановити особи та місцезнаходження викрадачів. І вони були затримані сьогодні близько полудня», — повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

За його словами, викрадачами виявилася сімейна пара з Вишгорода.

«Кілька тижнів тому вони втратили свою новонароджену дитину і прийняли фатальне для себе і для іншої сім’ї рішення — купити або викрасти чужу. Тепер їм загрожує до 10 років позбавлення волі за статтею 146 Кримінального Кодексу за викрадення дитини», — уточнив Геращенко.

Реклама

Реклама