Політика
Опозиційний блок зареєстрував постанову про скасування заборони георгіївської стрічки

Народні депутати від Опозиційного блоку Дмитро Шенцев і Нестор Шуфрич зареєстрували проект постанови про скасування рішення Верховної Ради від 16 травня 2017 року про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки.

Автори постанови наполягають, що закон про заборону використання георгіївської стрічки був прийнятий з грубим порушенням вимог Конституції та Регламенту Верховної Ради.

«16 травня 2017 року під час розгляду проекту Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (№2987) народний депутат від ОБ Нестор Шуфрич заявив, що у нього є зауваження до даного проекту. Оскільки зауваження до змісту законопроекту були висловлені народним депутатом і містилися у висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України (від 04.08.2015 року) остаточне прийняття законопроекту (в цілому) суперечить Регламенту Верховної Ради», — йдеться в пояснювальній записці.

Реклама

Відповідно до ч. 1 ст. 48 Регламенту, рішення Верховної Ради можуть бути скасовані Верховною Радою до підписання відповідного акта Верховної Ради Головою Верховної Ради України.

Також читають: Савченко не підтримала заборону сепаратистської символіки (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама