Цікаво
Опитування показало, чи хочуть іноземці їхати в Україну після Євробачення
Серед іноземних гостей, що відвідали міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 Києві, 92% висловили бажання відвідати Україну в майбутньому.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Інституту світової політики та компанії GfK Ukraine.

В оприлюднених результатах соцопитування, після відвідин Києва в рамках поїздки на Євробачення-2017 34% іноземців стали асоціювати Україну насамперед з “гостинністю і позитивними людьми”, 24% – з “красивим містом Києвом”.

Крім цього, ще 15% опитаних іноземців відзначили високий рівень організації конкурсу, 13% сказали, що їм подобається українська їжа, 12% асоціюють Україну з красивими дівчатами, також 12% відзначили давню культуру і історію України.

Реклама

При цьому 24% опитаних іноземців відзначили, що до приїзду на Євробачення-2017 асоціювали Україну з війною.

Також читають: Скільки грошей потрібно мати, щоб в’їхати до ЄС: вимоги кожної країни

Основні ж побоювання перед відвідуванням Києва у іноземців були пов’язані з безпекою і війною (56%), терактами (43%), високим рівнем злочинності (15%).

Зазначається, що зі світу шоу-бізнесу найбільше гостям України відомі Джамала, Руслана і Вєрка Сердючка.

Опитування іноземних гостей Євробачення проводилося Інститутом світової політики і компанією GfK Ukraine у період з 9 по 13 травня 2017 року. Всього методом комп’ютеризованого особистого інтерв’ю було опитано 1060 респондентів у віці від 18 років, які не є громадянами України і приїхали в Україну через проведення Євробачення. Респонденти були обрані випадковим чином в Києві в місцях найбільшого скупчення цільової аудиторії.

Джерело.

Реклама

Реклама