Політика
Операція «відмазати Пашинського»: в «Народному фронті» заступилися за нардепа-стрільця

Народний депутат від «Народного фронту» Леонід Ємець вважає, що його колега по фракції Сергій Пашинський діяв адекватно під час резонансного конфлікту із застосуванням вогнепальної зброї.

Відповідний пост з’явився в Facebook на сторінці політика.

«Деталі встановить слідство, але на перший погляд Сергій Пашинський діяв адекватно, і застосував зброю з найменшою шкодою для всіх учасників інциденту», — написав він. При цьому Ємець уточнив, що «це обов’язок народного депутата — зупинити будь-яке правопорушення, свідком якого він став».

Реклама

«У випадку, якщо він відрекомендувався як народний депутат, і до нього була застосована фізична сила, це може кваліфікуватися за ст. 112 К: В (від 10 до 15 років)», — додав він.

Також Ємець наголосив, що був і залишається прихильником легалізації зброї в Україні.

«Зареєстрована зброя — це не тільки можливість самозахисту, а й найпростіший механізм встановлення сторони конфлікту», — зазначив політик.

Також читають: Україна буде виробляти американський автомат М-16

Зазначимо, Ємець — автор так званого «закону Савченко», завдяки якому на волю вийшли тисячі злочинців. Також Ємець став одним з ініціаторів закону про люстрацію.

Нагадаємо, інцидент за участю народного депутата Сергія Пашинського стався 31 грудня. Він підстрелив незнайомого чоловіка, а той ударив його пляшкою по голові. Пашинський і потерпілий розповіли різні версиї події.

Депутат стверджує, що їхав машиною додому і ледь не зіткнувся з мікроавтобусом, що стояв у темряві без габаритів. Депутат, за його словами, вирішив зробити людям біля мікроавтобуса зауваження, в результаті чого спалахнула сварка. Політик зазначив, що вийшов із машини, зробив попереджувальний постріл у повітря, після чого нетверезий чоловік вдарив його пляшкою по голові. Нардеп зазначив, що після падіння йому довелося вистрілити нападникові в ногу.

У свою чергу, В’ячеслав Хімікус, якого поранив Пашинський, розповів про те, що нардеп спрямував ствол пістолета йому в груди. Перебуваючи в такому небезпечному становищі, Хімікус вдарив Пашинського пляшкою, а той одразу вистрілив. При цьому Хімікус заперечує, що Пашинський стріляв із положення лежачи.

Крім того, Хімікус каже, що попереджувального пострілу не було. Також він не чув звуку пересмикування затвора перед пострілом, а це може свідчити про те, що Пашинський завчасно дослав патрон у патронник.

Джерело.

Реклама

Реклама