Події
Охоронець Миколаївського губернатора пограбував журналіста безпосередньо на сесії облради (відео)

Серйозним інцидентом закінчилася спроба виконати редакційне завдання в стінах Миколаївської обласної ради у кореспондента телеканалу «Інтер» Кирила Ющішена. Як повідомив репортер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, в кулуарах адміністративної будівлі на нього напав охоронець губернатора Олексія Савченка.

«Ось це сивий чоловік на сесії Миколаївської обласної ради схопив мене за руку і грубо відтягнув з місця де я стояв і спокійно знімав. Помічниця нашого губернатора Олексія Савченка Тетяна Мазниченко сказала: «у кожного своя робота, у охоронця своя, у журналіста своя .. «, — зазначив кореспондент.

Так само Ющішен додав у своєму пості, що після цього вже в холі він спробував сфотографувати цього «крутого охоронця» для поста в фб, однак той на нього напав, заломив йому руку і відібрав телефон.

Реклама

«Спасибі трьом патрульним, які одразу затримали охоронця, дістали з кишені його штанів мій телефон і повернули назад. Після цього охоронець Савченка почав нести нісенітницю, мовляв я не журналіст, а провокатор і приніс до будівлі ОДА вибухівку і мене потрібно затримати — чим він власне і займався відбираючи у мене телефон. Ця маячня є на відео. Пишу заяву», — резюмував потерпілий репортер.

Також читають: Безвіз для України: у Європарламенті назвали дату набуття чинності

Своє повідомлення в соціальній мережі він супроводив і відповідним відео.

Реклама

Реклама