Шоу-бізнес
Офіційно: Росія не братиме участь у «Євробаченні-2017»

Росія не зможе брати участь у Євробаченні-2017. Про це офіційно заявив Європейський мовний союз (EBU).

Після офіційного підтвердження того, що російському учаснику «Євробачення» Юлії Самойловій не буде дозволено приїхати до Києва для участі в конкурсі, ЄВС офіційно запропонував дві альтернативні пропозиції у спробі знайти рішення, яке дозволило б Росії продовжити свою участь у заході в цьому році.

«На жаль, обидві пропозиції були відкинуті каналом, і вони вже оголосили, що вони не мають наміру транслювати «Євробачення-2017″. На жаль, це означає, що Росія більше не буде мати можливість взяти участь у конкурсі цього року. Ми дуже хотіли, щоб усі 43 країни мали можливість брати участь і зробили все, що могли», — сказано в повідомленні ЄВС.

Реклама

Франк Дітер Фрейлінг, голова референтної групи «Євробачення» наголосив, що рішення України засуджує, проте, підготовка у Києві продовжиться.

Також читають: У Санкт-Петербурзі знову пролунав шокуючий вибух, – ЗМІ

«Ми рішуче засуджуємо рішення української влади накласти заборону на поїздку Юлії Самойлової. Ми вважаємо, що це повністю підриває цілісність і неполітичний характер «Євробачення» і його місію, щоб об’єднати всі народи разом у дружньому змаганні. Однак підготовка до конкурсу триватиме в приймаючому місті Києві і нашим головним пріоритетом залишається провести ефектне «Євробачення» у травні».

Джерело.

Реклама

Реклама