Події
Один із найсильніших людей України ефектно розібрався з хуліганами: промовисте відео

Дмитро Головинський, який вважається одним із найсильніших атлетів України, став учасником прикрого інциденту, який спровокувала група нетверезих чоловіків, що шуміли у нього під вікнами.

Про це він розповів на своєму Youtube-каналі.

«Особисто мені дуже неприємно, коли о пів на першу ночі під вікном кричать люди, які не спроможні банально організувати вписку для своїх пиятик чи осісти цивілізовано у відповідному закладі», – зауважив рекордсмен України в жимі лежачи без екіпірування.

Реклама

Відтак, спортсмен вирішив розібратися з компанією молодиків. Після того, коли він зрозумів, що з ними діалог не побудуєш, оскільки з боку хуліганів лунали погрози, Головинський застосував силу.

Додамо, що відео інциденту атлет також опублікував.

«Ви знаєте, це прекрасно, коли люди збираються у хорошій компанії, випивають, спілкуються – так можна вирішити багато питань. Але, ви знаєте, я ніколи не був противником, але зауважу, коли люди збираються таким чином і роблять це всупереч комфорту інших людей, це, звичайно ж, негарно та погано. Я вважаю, що інших людей слід поважати – ким би вони не були. І я вважаю, якщо мої дії викликають дискомфорт у оточуючих, вважаю, що їх варто передивитися, хоча б задуматися»,– додав армрестлер.

До слова, у мережі неоднозначно поставилися до вчинку та засудили таку поведінку спортсмена, натомість він переконує, що бив не сильно та серйозних пошкоджень не завдав.

«Таку мету я не переслідував у принципі. Зрозуміло, мені не потрібні зайві проблеми з законом, так само як і зап’ястя в гіпсі, з чим я вже, бувало, стикався, а повторення зараз подібного, звичайно, є недоречним», – додає Головинський.

Увага на кадрах присутні сцени насилля та ненормативна лексика! Відео інциденту починається з 11:30.

Реклама

Реклама