Світ
Нова мода у пластичній хірургії: ямочки унизу спини

Британські жінки нині витрачають тисячі фунтів на нову косметичну процедуру, особливо популярну за кілька місяців до початку пляжного сезону.

У худеньких дівчат ці «Венерині ямочки» у місці змикання тазових кісток утворюються природньо. Повнішим же доводиться платити за спеціальну операцію, аби бути схожими на Кендалл Дженнер чи Міранду Керр, що полюбляють оголювати цю спокусливу ділянку тіла.

Метод V-SPOT розробила доктор Аманда Вонг-Пауелл, хірург із Лондона. Вона використовує місцеву ліпосакцію, щоб створити бажані ямочки на спині. Ціна на процедуру починається від 4900 фунтів стерлінгів, весь процес триває до 3-х місяців.

Реклама

«Процедура не болюча, — каже доктор Вонг-Пауелл. — Однак у перші кілька днів після неї пацієнтки відчувають біль, котру можуть зняти прості анальгетики. VASER-ліпосакція використовує звукову енергію і руйнує тільки вниз жир, а не навколишні тканини і судини — отже, вона зумовлює менше травм, ніж традиційна ліпосакція».

Також читають: “Беги или умри”: до України дісталася смертельна гра серед підлітків, які кидаються під авто

Процедура триває від однієї до двох годин і проводиться під місцевою анестезією.

‘Через невеликий розріз менше, ніж 1 см у діаметрі, вібрація і тепло допомагає зруйнувати жир зсередини, і усмоктувальна канюля потім використовується для поглинання жиру і ліплення западин» — пояснює доктор.

Відновлення після процедури триває близько 10 днів, пацієнтам рекомендується носити компресійну білизнудо шести тижнів після ліпосакції.

Бажані ямочки можна побачити через 4-12 тижнів після процедури.

Джерело.

Реклама

Реклама