Політика
Норма в усьому світі: Порошенко здивував мережу благодійними мільярдами Roshen

Корпорація «Roshen» із 2014 до 2016 року вклала у благодійні та культурно-соціальні проекти 243 млн 333 тис. 646 грн.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав президент України Петро Порошенко.

«Майже чверть мільярда на благодійність — це гідний наслідування приклад соціальної відповідальності бізнесу. Для країни, яка веде війну, така допомога дуже важлива», — написав він.

Реклама

«Подібна діяльність — норма в усьому цивілізованому світі. Сподіваюся, що і в Україні це стане доброю традицією», — додав Порошенко.

Користувачі соцмережі оцінили новину в 2,2 тис. лайків.

«Величезна цифра і безцінна допомога для нашої країни… А, і смачні тортики, і шоколад», — прокоментувала Ірина Коваленко.

«Прекрасна новина. Хороший приклад… Дякую, пане президенте. Вдячні за відвертість і дієві вчинки заради України. Як кажуть мудрі люди: «зумів налагодити своє гідне життя, то і для держави зробить все так, як Бог велів». В Європі, при щорічному фінансово-податковому звіті, кожен громадянин може відрахувати 0,5% на користь будь-якого громадського закладу або установи, вказавши тільки його податковий номер. Йдемо у європейське співтовариство», — зазначила Людмила Андрєєва.

Також читають: Порошенко припинив громадянство України понад 18 тис. осіб

«Є люди, яким успіх і процвітання важко пережити… Але я не про них. Спасибі, ROSHEN! Любимо, купуємо в Ізраїлі», — додала Лариса Кравець.

«Підтверджую, наш батальйон отримував аптечки НАТОвського зразка від волонтерів із «Рошен», — написав Muchajlo Karpluk.

Джерело.

Реклама

Реклама