Світ
Nokia розпочала судовий спір з Apple через патенти

Фінська компанія Nokia подала низку скарг в суди Німеччини і США проти американської Apple, стверджуючи, що продукти компанії порушують низку патентів Nokia.

Про це йдеться в прес-релізі фінської компанії.

Позови були подані в суди Дюссельдорфа, Мангейма та Мюнхена в Німеччині, а також в окружний суд штату Техас в США. Всього Nokia відстоює права на 32 патенту, що охоплюють такі технології як дисплей, інтерфейс, програмне забезпечення, чіпсети, антени і кодування відео. Крім того, компанія готує позови і в інших юрисдикціях.

Реклама

В Nokia стверджують, що інвестувавши понад 115 млрд євро в центр розробки, а також купивши права власності на Nokia Siemens Network і Alcatel-Lucent, компанія отримала десятки тисяч патентів, які охоплюють технології, використовувані у виробництві смартфонів, планшетів, персональних комп’ютерів і інших подібних пристроїв.

Також читають: Російські хакери відстежували українську артилерію через програму на Android , – звіт CrowdStrike

У компанії також відзначають, що Apple, підписавши з ними угоду про ліцензування у 2011 році, які покриває лише частину належних фінському виробникові технологій, надалі відмовлялася ліцензувати інші, запатентовані Nokia розробки.

Джерело.

Реклама

Реклама