Економіка
НКРЭКУ скасує рішення про введення абонплати за газ
Рішення НКРЭКУ щодо впровадження тарифів на транспортування і розподіл природного газу повинно було застосовуватися з 1 квітня

Національна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг скасувала рішення про введення абонплати за газ. Про це заявив глава НКРЭКУ Дмитро Вовк в ході засендания комісії, яке транслював «112 Україна».

«Ми сьогодні повинні прийняти рішення, яке було озвучено департаментом, про те, щоб викачувати, провести додаткові консультації, забезпечити, щоб ні для одного українця не було ніякого підвищення в результаті цього рішення… Ми наше рішення, яке прийняли і яке має застосовуватися з 1 квітня повністю змінюємо, скасовуємо. Це ідентичні речі. Юридично воно, можливо, інакше називається, але станеться скасування рішень, вони не будуть застосовуватися і для одного Український підвищення не відбудеться.», — сказав він.

Нагадаємо, Національна комісія, що регулює сферу енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), 28 березня ввела в Україні абонплату за газ для населення і промислових користувачів з 1 квітня.

Реклама

Також читають: Поліція нагородила підприємця, який розстріляв грабіжника в Сухолуччі

Президент України Петро Порошенко вимагає зупинити рішення щодо введення абонплати на газ.

У НКРЭКУ заявили, що припинять рішення щодо запровадження тарифів на транспортування і розподіл природного газу з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення.

Реклама

Реклама