Шоу-бізнес
Нехай організатори Євробачення висловлюються і про російську агресію, – експерт
Засновник Євробачення – Європейська мовна спілка – повинна поважати українські закони, а не диктувати нам умови і правила життя.

Таку думку сайту «24» висловив політичний експерт Володимир Цибулько. Він наголосив, що окремий чиновник може висловлювати окрему позицію, але в Євробаченні беруть участь понад 50 країн. Тому немає ніякого інциденту щодо заборони СБУ в’їзду росіянки Юлії Самойлової в Україну для участі в Євробаченні.

Якщо росіяни знайшли якогось одного службовця в Європейській мовній спілці, який висловив свою позицію, то нехай представники спілки висловлюються і про російську агресію проти України. Це втручання у внутрішні справи України, – зазначає експерт.

За його словами, Європейська мовна спілка не пише українське національне законодавство. Робота функціонера, говорить Володимир Цибулько, – не робити заяви, а узгоджувати позицію всіх країн.

Реклама

Також читають: Українську модель обікрав арабський принц, – ЗМІ

Нагадаємо, представниці Росії на Євробаченні-2017 Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму. Пізніше швейцарське видання Blick, посилаючись на слова генерального директора Європейської мовної спілки Інгрід Делтенре, написало, що проти України вже готують санкції – аж до виключення її з учасників Євробачення.

У Європейській мовній спілці (ЕВU) заявили, що працюють над тим, щоби всі учасники взяли участь у конкурсі, а санкції проти України – не готують. Однак пізніше організатори Євробачення надіслали Гройсману листа з погрозами виключити Україну з конкурсу.

Джерело.

Реклама

Реклама