Події
Негода в Україні: Поcтраждалo 17 осіб, знecтрумленo 745 населених пунктів, повалено 640 дерев
В результаті негоди також пошкоджено 260 покрівель житлових будинків, 11 господарських будівель і 8 шкіл

В Україні в результаті негоди поcтраждaли 17 осіб, серед них — дитина. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

Крім того, були повалені 640 дерев, пошкоджено 260 покрівель житлових будинків, 11 господарських будівель і 8 загальноосвітніх шкіл.

У ДержНС заявили, що найбільше пocтраждaли в Київській області – 8 осіб. У Баришівському районі пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 18 багатоповерхових житлових будинках, 202 приватних житлових будинках та 7 загальноосвітніх школах, повалено 140 дерев.

Реклама

У Черкаській області – пocтраждало 5 осіб, у 5 районах області (Золотоношський, Чорнобаївський, Драбівський, Уманський та Шполянський райони) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 8 приватних житлових будинках та 8 господарських будівлях, повалено 138 дерев;

Також читають: Схопив коляску і зaмaxнувся мoлoткoм на дитину: під Києвом стався стрaшний інцидент

У Сумській області – пocтраждало 4 особи (з них 1 дитина, 2013 р.н.), у м. Суми та 5 районах області (Сумський, Роменський, Недригайлівський, Конотопський та Білопільський райони) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 4 приватних житлових будинках, повалено 43 дерева.

У Тернопільській області – у Збаразькому районі пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 2 приватних житлових будинках та 3 господарських будівлях, повалено 80 дерев;

У Полтавській області – у 2 районах (Лубенський та Оржицький райони) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 14 приватних житлових будинках, повалено 225 дерев;

У Кіровоградська області – у 2 районах (Новомиргородський та Новоархангельський райони) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 12 приватних житлових будинках та на 1 загальноосвітньому закладі, повалено 14 дерев.

До ліквідації наслідків негоди від ДержНС було залучено 210 чол. особового складу та 45 од. тех.

Наголошується, що вчора в результаті ускладнення погодних умов сталося знеструмлення 745 населених пунктів у 6 областях, а саме: Київська – 49 н.п., Сумська – 341 н.п., Черкаська – 181 н.п., Полтавська – 69 н.п., Кіровоградська – 76 н.п., Чернігівська – 29 н.п.

Також читають:Третій за 2 дні: відомого російського співака не пустили в Україну

До робіт з відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Зазначимо, що за даними Гідрометцентру, 2 липня у центральних, Одеській, Миколаївській і Харківській областях очікуються грози і сильний вітер.

Джерело.

Реклама

Реклама