Політика
«Небо зачищене, жиробасу — труба»: світ завмер в очікуванні війни США і КНДР

Китайська авіакомпанія Air China — єдиний закордонний перевізник, який літав у КНДР, скасувала всі рейси. Про це пише DW.

Новина з’явилася на тлі зростання напруги між США і КНДР.

Таким чином, на сьогодні єдиним авіаперевізником, який буде здійснювати авіаперевезення в Північну Корею, залишиться їхня авіакомпанія Air Koryo.

Реклама

Зазначається, що в світі підозрюють, що 15 квітня, в 105-ту річницю народження засновника КНДР «вічного президента» Кім Ір Сена країна знову проведе ракетні випробування.

У соцмережах вже відреагували на новину про припинення польотів у Північну Корею.

«Небо над КНДР зачищене. Не виключено, що вже до ранку жиробас прокинеться в обіймах Кім Ір Сена. Разом із чучхою», — написав російський блогер Саша Сотник на своїй сторінці у Facebook.

«Морський і повітряний простір КНДР повністю спорожніли. Жирному — труба!» — пишеться в Twitter SobiNews. сom.

Також читають: КНДР погрожує США ударом і готує парад, Вашингтон вже відреагував на заяву

«Вся Америка припала до екранів моніторів і… згораючи від нетерпіння, чекає прямої трансляції атаки військових сил США на КНДР», — зазначив Саша Сєвєрний.

«Як здорово, що в КНДР немає домашніх тварин! Інакше зараз переживав би, чекаючи бомбардування», — наголосив Аркадій Чаплигін.

«Кажуть у #КНДР погано з попкорном. Там взагалі з їжею не дуже. Але скоро там будуть і coca-cola і pepsi-cola, і сhewing gum», — пишеться в Twitter Kот Гітлерa.

«У всіх спрацював інстинкт «та ну нах» або «від гріха подалі». Повітряний простір над КНДР», — наголошується в Twitter Nikitich.

Також читають: Удар по КНДР може спровокувати серйозну міжнародну кризу з великими жертвами, – експерт

Джерело.

Реклама

Реклама