Події
«Не зміг говорити»: у соцмережі розповіли історію про українця, який не потрапив до ЄС по безвізу

Українця двічі не пустили в Європу через те, що він був п’яний.

Такою історією на своїй сторінці в Facebook поділився народний депутат від Блоку Петра Порошенко Володимир Ар’єв.

«Щасливий володар новенького біометричного паспорта, назвемо його Сірим, вирішив не втрачати часу і випробувати цей безвіз на міцність. Купив квиток на літак, натхненний прибув до Борисполя і сів чекати рейс. Оскільки часу було багато, а очікування викликало нудьгу, розраду було знайдено в барі дьютіфрі зони. Часу було багато, а асортимент був смачним, тому вже на підході до посадки Сірий перезаправився», — розповів Ар’єв.

Реклама

За його словами, українець продовжував спустошувати пляшку і в літаку.

«На прикордонний контроль наш турист прийшов у нірвані. Автопілот довів його поліцейського, і тут виникла непередбачена перешкода — Сірий втратив здатність говорити. Взагалі. Клієнт був відсіяний і тверезів у спеціально відведеному приміщенні. Наступного дня виявилося, що здатність говорити повернулася, а ось пояснити мету візиту — ні», — розповів нардеп.

Також читають: Скaндaл у США: Порошенку порадили звільнити Чалого і Клімкіна (відео)

Він наголосив, що також герой історії не забронював житло і не мав жодних документів про мету візиту.

«Відмова у в’їзді в ЄС і екстренно витрачені гроші на квиток назад Сірого не збентежили і він одразу спробував щастя знову. Придбав новий квиток і через кілька днів знову входив до Борисполя з твердим наміром до прикордонного Євроконтролю ні-ні. Тільки придбав вискаря на потім, щоб не з порожніми руками починати відвідування визначних пам’яток. Політ в Амстердам тривав 3:00. Знову нудьга і знову спокуса в брендованому пакеті. Друга нірвана зійшла на підході до прикордонного контролю», — поділився нардеп.

За його словами, герой історії вже планує здійснити третю спробу польоту в Європу.

Джерело.

Реклама

Реклама