Події
Не тільки Зайцева і Дронов: активісти знайшли ще одного винуватця жaxливoї ДТП у Харкові

У резонансній справі стосовно ДTП у Харкові, жeртвaми якої стали шість осіб, може з’явитися ще один підозрюваний.

Як пише «Місто Х» з посиланням на активістів, крім водіїв автомобілів, що зіткнулися Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, у трaгeдії винні і дорожники.

«Я очікую, що буде оголошено підозру і комусь із посадових осіб Харківської міської ради, хто відповідає за організацію в місті дорожнього руху», — сказав віце-президент Товариства учасників руху Віктор Козоріз.

Реклама

За його словами, Дронов якщо і порушив правила дорожнього руху, то зробив це не навмисно, а через відсутність на дорозі видимої дорожньої розмітки, зокрема стоп-лінії перед світлофором. Така лінія на площі Конституції, нагадаємо, була нанесена тільки на наступний день після ДТП.

Козоріз наголосив, що більшість водіїв не зупиняються перед стоп-лінією, а їдуть до перехрестя, орієнтуючись на світлофор, встановлений на вул. Сумській.

«Тому що якщо зупинитися перед стоп-лінією в лівій смузі, то справа сигналів світлофора водіям практично не видно. А якщо справа перед світлофором зупиняється фура або великий автомобіль, то водіям з лівих смуг цього світлофора зовсім не видно», — додав громадський працівник.

Він зазначив, що цей факт є дуже важливим, і висловив надію, що слідство візьме до уваги ці обставини.

«На перехресті треба міняти схему дорожнього руху. Ніщо не заважає з трьох лівих смуг перед поворотом на вулицю Сумську перенести стоп-лінію ближче до перехрестя, де вона і повинна бути», — підсумував експерт.

Реклама

Реклама