Шоу-бізнес
Названо імена ведучих «Євробачення-2017» в Києві
Стали відомі імена ведучих майбутнього міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Вперше за багаторічну історію конкурсу вести «Євробачення» будуть одразу троє чоловіків — Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тимур Мірошниченко, повідомляється на сайті СТБ.

Олександр Скічко став відомий після участі в шоу «Україна має талант», тепер він — популярний телеведучий, а Тимур Мірошниченко був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів дитяче «Євробачення» в Києві у 2009 і 2013 роках.

Володимир відомий за проектами «Богиня шопінгу» та «Ікона стилю» на телеканалі ТЕТ.

Реклама

                       Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тимур Мірошниченко

Також читають: «Росія воює з нами не через Порошенка»: крик душі українки підірвав мережу

«Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б здорово, щоб троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир і Тимур сповнені ентузіазму, і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу», — пояснив шоу-продюсер «Євробачення-2017» Стюарт Барлоу.

Нагадаємо, завдяки перемозі Джамали, 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» відбудеться в Україні. Вже в травні Київ зустріне гостей із усього світу. Україну на конкурсі представить рок-група O.Torvald, яка перемогла в національному відборі.

Джерело.

Реклама

Реклама