Події
Найбільший військовий корабель України «Гетьман Сагайдачний» відправили на ремонт (відео)
«Гетьман Сагайдачний» став частиною ВМС України у 1993 році — брав участь у численних антитерористичних й антипіратських операціях

Найбільший військовий корабель України «Гетьман Сагайдачний» — на плановому ремонті. Флагман відправили на техогляд у плавучий док Чорноморського судноремонтного заводу. Там йому почистять нижню частину, оглянуть конструкції і корабельне устаткування. На це з бюджету виділили 14,5 мільйонів гривень, передає «5 канал».

У Чорноморську корабель ремонтують вперше. До роботи долучився й особовий склад фрегата. Разом з фахівцями заводу вони перевіряють технічний стан обладнання.

«З основних робіт, які зараз проводяться, — заміна бортової арматури, здійснення чистки та фарбування корпусу корабля. Ремонтні роботи, які занесенні до ремонтної відомості корабля, виконуються безпосередньо представниками промисловості, без залучення особового складу корабля», — розповів старший помічник командира фрегата Олексій Корецький.

Реклама

Також читають: Як зміняться правила поїздок з дитиною за кордон з безвізовим режимом

«Гетьман Сагайдачний» став частиною ВМС України у 1993 році. Брав участь у численних антитерористичних й антипіратських операціях. Коли почалася окупація Криму, фрегат допомагав військовим НАТО у боротьбі з піратами. Українці не зрадили присязі і замість Севастополя у березні 2014 року прибули до Одеси.

Саме на судноверфі Одеського морського порту корабель востаннє ремонтували. Задля підтримання боєздатності такі роботи потрібно проводити кожні два роки. Коли планується завершити ремонт і як швидко «Гетьман Сагайдачний» зможе повернутися до виконання бойових завдань .

Джерело.

Реклама

Реклама