Події
Нацполіція переходить на роботу єдиного центру «102»

Національна поліція України прийняла рішення про перехід на роботу єдиного центру «102», коли наряд буде отримувати електронний виклик, що надійшов від громадян на цей номер.

Про це сказав голова Національної поліції України Сергій Князєв під час наради в Маріуполі, передає прес-служба поліції.

Він наголосив, що впровадження такої програми безпеки дозволяє вирішити кілька завдань: зменшення поліцейського сегменту на вулицях там, де громада не передбачає присутності людини в формі, та збільшення ефективності протидії вуличним правопорушенням.

Реклама

«Національна поліція прийняла рішення в ході реформування перейти на єдиний центр 102. Людині байдуже, куди вона телефонує. Вона набирає номер, коли в неї біда. Раніше дзвінки приймалися у чергових частинах відділів та відділень у різних населених пунктах. Це людський фактор, який створював негаразди і непорозуміння нашої поліцейської системи. І в такий спосіб ми прибираємо його»,– заявив Князєв.

Також читають: «Дай волю, в туалет підете»: козак Гаврилюк знову влаштував перепалку з журналістом

За його словами, ідея такого реформування – в отриманні сигналу на «102» в одному обласному центрі. Надійшло повідомлення – наряд отримує електронний виклик. Окрім оперативності реагування, це надає можливість електронної форми контролю дій наряду.

Також, додали у прес-службі Нацполіції, в рамках розвитку проекту був розроблений та запущений мобільний додаток «Поліція 102», яким передбачено виклик поліції натисканням лише однієї кнопки.

Реклама

Реклама