Події
«Настільки світлий хлопчик»: На Київщині прощались з 23-річним бійцем АТО, що днями мав піти у відустку (відео)
В останні місяці свого життя хлопець служив кулеметником у найгарячішій на сьогодні точці фронту- Авдіївці

В Обухові, що на Київщині, 7 березня прощались з армійцем 72-ї механізованої Романом Каяницею. З дня на день 23-річний військовий мав піти у відпустку, але 4 березня поблизу Авдіївки був смертельно поранений. Віддати героєві останню шану зійшлися сотні містян, передає кореспондент «5 каналу».

На площі перед будинком культури люди збираються задовго до початку церемонії прощання. Однією з перших приходить Наталя Карпун. Вона знала Романа з пелюшок — була сусідкою його бабусі.

«Із самого дитинства говорили, що з нього буде щось велике. Настільки був світлий хлопчик! Дуже любив усе питати, пізнавати. Завжди приїжджав, допомагав усе по городу, по господарству. Дуже хороший хлопчик», — згадує Наталя Карпун.

Реклама

«Ніколи і нічого не боявся. Завжди міг постояти за себе і за когось. Дуже шкода, що так закінчилось його життя. Ще б жити і радуватись! Молодий дуже хлопець», — додає бабуся загиблого Катерина Ткачук.

Строкову службу Роман проходив в українському, ще не анексованому Криму. У мирному житті хлопець відчув, що військова служба — його покликання. Війна лише посилила це переконання.

Також читають: «Це не моя!» Журналісти показали вражаючий автопарк українських суддів (відео)

«Відслужив він в армії, у Севастополі. Приходить і говорить: «Бабуся, мені дуже подобається служити». Коли таке трапилось, ми не пускали його, а він говорить — я піду. Там моє місце і я це відчуваю», — додає бабуся.

Служба за контрактом для Романа розпочалася у вересні торік. В останні місяці хлопець служив кулеметником у найгарячішій на сьогодні точці — Авдіївці.

Роман Кияниця був єдиним сином у батьків. Найгостріше їхній біль відчуває Ольга Тимко. Її син Олег загинув на війні майже два роки тому. Олег Тимко і Роман Кияниця вчилися в одній школі.

Джерело.

Реклама

Реклама