Політика
Насірова можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності за поїздку на інавгурацію Трампа

Міністр фінансів Олександр Данилюк розкритикував голову Державної фіскальної служби за поїздку на інавгурацію Президента США Дональда Трампа.

Про це Данилюк повідомив під час прес-конференції, передають Українські Новини.

«Замість того, щоб реалізовувати ту задачу, яку йому дало Міністерство фінансів, уряд, Верховна Рада, він займається самопіаром. Більше того, він поїхав у відпустку, не погодивши це з міністром фінансів, а також прем’єр-міністром», — сказав він.

Реклама

Крім того Данилюк просить Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) і Національне антикорупційне бюро розслідувати поїздку Насірова на інавгурацію Трампа.

«Він поїхав на інавгурацію Президента США, це непогано, але це недешеве задоволення. Те, де він був, коштує 250 тис. доларів. Чимала сума, чи задекларована вона, потрібно стежити. А якщо ні, то потрібно запитати, чому керівника податкової служби безкоштовно запрошують на такі заходи. Може, це подарунок, може, послуга. Якщо його запрошують на такі заходи безкоштовно, то я повинен сказати, що законодавство забороняє приймати такі подарунки. На цьому туризм ж не закінчився. Треба ж було ще поснідати. Згідно із законом як координуючий міністр я повинен звернутися в НАПК і НАБУ для аналізу цієї ситуації», — сказав він.

Також читають: Тимошенко хоче воєнного стану на Донбасі

Данилюк також звинуватив ДФС в саботажі реформ, ініційованих міністерством.

З його слів, на поточний рік реформа Фіскальної служби є ключовою для Мінфіну.

Також Данилюк ініціює залучення Насірова до дисциплінарної відповідальності і загрожує звільненням.

«Низка доручень, які я давав чолі ДФС, були не виконані. За систематичні порушення наказів міністра фінансів, які є обов’язковими до виконання, за неузгоджене відсутність на робочому місці (під час поїздки в США на інавгурацію Трампа) я ініціював залучення до дисциплінарної відповідальності Насірова», — сказав він.

Данилюк пригрозив, що якщо Насіров не зробить висновків, то друга догана буде рівнозначна звільненню з посади.

Джерело.

Реклама

Реклама