Політика
Насіров звернувся за допомогою до Лещенка та Найєма

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров закликав народних депутатів Сергія Лещенка та Мустафу Найєма вплинути на антикорупційні органи, які заблокували чолі ДФС виїзд за кордон на лікування.

Коментуючи в Facebook дії Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Насіров заявив: «Іноді складається враження, що у моїй справі працюють не детективи, а нелюди, які навіть Конституцію не читали».

«Збираюся зараз їхати вимагати справедливих законних рішень і процесуального нагляду від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Я думаю, треба вже запрошувати засоби масової інформації та громадськість, щоб стежили за процесом і дотриманням законності», — зазначив він.

Реклама

«Звертаюся до Мустафи Найєма та Сергія Лещенка з проханням заблокувати САП разом зі своїми активістами, щоб в рамках закону розглянули моє клопотання і надали мені дозвіл провести необхідне термінове лікування, якщо є совість», — наголосив глава ДФС.

Також читають: ЗМІ розповіли про страшну хворобу Насірова

Насіров також запевнив, що не збирається ховатися від детективів НАБУ або бігти за кордон, «тим більше в США».

Насіров попросив детективів повернути йому закордонний паспорт, тимчасово зняти з нього електронний браслет і забезпечити безперешкодний виїзд з території України. До прохання він доклав висновок судово-медичної експертизи про стан його здоров’я.

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post