Події
«Нас називають продажними»: батьки дітей із табору «Вікторія» записали жoрcткe звернення (відео)

Батьки дітей із хореографічного ансамблю «Адель», які врятувалися при пoжeжі в одеському таборі «Вікторія», записали відеозвернення, в якому спробували донести свою позицію до громадськості.

Один із батьків висловив обурення тим, що на них за останні дні «вилилася купа бруду» і звинувачень у політичній заангажованості.

«Наші дії спрямовані на те, щоб покарали винних незалежно від того, які у них політичні погляди, і які вони займають посади», — наголосив він.

Реклама

Батьки також обурилися, що їм дорікають в отриманні грошової компенсації від влади.

«Нас багато хто називає продажними батьками. Вибачте, це не так. У нас пocтраждали діти. У нас згoрiлo наше майно, нам дітей потрібно лікувати, реабілітувати. Нам потрібно відновлювати наш улюблений колектив. У нас діти втратили костюми. Вони живуть танцями — це їхнє життя. Так, ми беремо гроші від держави, яка зобов’язана нам допомогти», — заявила одна з ініціаторів звернення.

Батьки також розповіли, що залишили зал під час зустрічі з головою Одеської ОДА, оскільки їм «не давали сказати ні слова», однак потім все ж «отримали від губернатора відповіді на всі запитання».

Наостанок автори звернення додали, що підтримують зв’язок із батьками загиблих дітей і готові надавати їм всіляку допомогу.

Також читають: Українського заробітчанина у Польщі звинуватили у жoрcтoкoму вбuвcтвi

Реклама

Реклама