Події
Народного депутата Барну пoбuлu та oбплювaли під стінами Ради: з’явилися фото та відео

У вівторок, 17 жовтня, на народного депутата України від БПП Олег Барна нaпaли та пoбuлu невідомі особи. Трапилося це, коли політик покидав приміщення Верховної Ради.

Про це в ефірі телеканалу «Радіо Свобода» заявив сам нардеп. Окрім того, відповідні фото публікують інтернет-користувачі.

Зазначимо, що під правим оком Барни помітний великий синeць.

Реклама

Водночас «Українська правда» повідомляє, що коли Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: «Йди працюй», «На роботу».

Нардеп намагався вирватися з оточення і прямував у сторону готелю «Київ». У ситуацію втрутився лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі, який у той час покидав площу навколо парламенту. Він закликав мітингувальників не чіпати нардепа, проте вони влаштували Барні «коридор ганьби». Нардепа штовхали та плювaли на нього.

На місце прибула поліція і нардепа відвели до готелю.

«В АТО з сепаратистами було простіше. Принаймні бачили, хто ворог. Підступність, підлість, замовлення. Коли з натовпу 12 осіб або більше зі спини накидаються на одного – це не по-українськи. Я не впевнений, що ці знали про мене або про мою позицію»,– розповів нардеп.

Водночас Барна заявив, що підтримує вимоги мітингувальників за винятком ініціативи про перехід на пропорційну систему виборів.

Реклама

Реклама