Події
Нардепа Єгора Соболєва побили на Майдані

Ще декілька протестувальників отримали поранення, а керівника батальйону ОУН затримали і повезли до відділу поліції.

Народного депутата від «Самопомочі» і одного з активних учасників торгової блокади на Донбасі Єгора Соболєва побили на Майдані під час акції протесту проти торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп та ще один учасник блокади Семен Семенченко. Соболєв на своїй сторінці у соцмережі опублікував свою світлину із слідами побоїв на обличчі.

Реклама

«Цим панам (правоохоронцям – Ред.) вдалося розшматувати мітинг людей,що виступають проти торгівлі з окупованими територіями, кількох затримати, кількох зробити клієнтами швидкої, а головне розірвати намет, який ми хотіли встановити на розі Банковоі і Інститутської. Блискуча перемога нової поліції разом з Нацгвардією», — написав Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

Семенченко зазначив, що під час акції протесту затримали керівника батальйону ОУН Миколу Коханівського і ще кілька оунівців і повезли їх до Шевченківського райвідділку поліції. За словами Семенченка, декілька людей отримали поранення. Зокрема, одному чоловікові розбили голову.

Також читають: У зіткненнях у Києві постраждали люди, проте сутички стихли

Джерело.

Реклама

Реклама