Політика
Нардеп «відправив» Тимошенко до монастиря

Народний депутат України Олег Ляшко запропонував Юлії Тимошенко піти в монастир. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Моя заново відтюнінгована колега Тимошенко в ефірі одного з телеканалів, щедро навішуючи нову порцію низькосортної локшини на вуха українців, заявила, що є можливість знизити тарифи на газ до 100 доларів за тисячу кубометрів. Чому б Юлі не довести це на власному прикладі, переконавши свого друга Путіна знизити ціну на газ для України до 100 доларів замість 560, як вона підписала з ним у 2009 році?! А ще Тимошенко просто зобов’язана поїхати в Стокгольмський арбітраж і переконати суддів, що претензія до України російського Газпрому на 50 мільярдів доларів є безпідставною.

Коли Тимошенко це зробить, тоді й матиме моральне право розказувати, як нам далі жити. А поки її друзі-росіяни грабують українців на підставі підписаних нею кабальних газових контрактів, московська зозуля має замовкнути, як монашка, і тихо спокутувати свою вину за зраду України в монастирі сестер-бенедикток. Єдина проблема для Юлечки, що там не можна носити Луї Віттон:))»- написав Олег Ляшко.

Реклама

Також читають: “Тобi сподобалося, правда? – сказав iз гидкою посмiшкою. – Тому не треба слiз! Так усi українки роблять!”

Джерело.

Реклама

Реклама