Події
Начинений вибухівкою автомобіль з України здійснив спробу прориву через кордон Білорусі
Спробі прориву через державний кордон запобігли в ніч на понеділок білоруські прикордонники в районі пункту пропуску «Олександрівка». Про це повідомляє прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі.

«О 01:45 20 березня на в’їзді в Республіку Білорусь з України здійснено спробу прориву через державний кордон в пункті пропуску «Олександрівка». Автомобіль марки Jeep збив шлагбаум, проїхав через засіб примусової зупинки і, отримавши механічні пошкодження, зробив спробу прориву вглиб території країни», – заявили в прес-службі.

Співробітники органів прикордонної служби були змушені застосувати табельну зброю. В результаті автомобіль був зупинений в районі населеного пункту Габрілеєвка Наровлянского району. У машині було дві людини, особи яких наразі встановлюються. У ЦПК вважають, що в автомобілі міг знаходитися ще один невідомий, який в даний час розшукується.

Також читають: «Ми тут закон»: соцмережі шоковані затриманням машини автошколи в Києві (відео)

Реклама

В ході огляду автомобіля виявлено пістолет марки ТТ, дві споряджені обойми, а також предмет, зовні схожий з тротилом і електродетонаторами. В даний час проводяться оперативно-слідчі заходи», — додали у Державному прикордонному комітеті Білорусі.

Джерело.

Реклама

Реклама