Події
На затонулому суховантажі було 9 громадян України – МНС РФ
На затонулому суховантажі «Герої Арсеналу» було 9 громадян України, 2 людини з Росії і один – із Грузії.

Про це начальник прес-служби управління МНС РФ в анексованому Криму Володимир Іванов повідомив «Интерфаксу».

Одного з дванадцяти членів екіпажа судна піднято на борт у стані сильного переохолодження, ще з чотирма налагоджено візуальний контакт.

«Рятувальники бачать людей у рятувальних жилетах, на жаль, вони не можуть підняти їх на борт рятувальної шлюпки. Їх сильною хвилею відносить від корабля. Поки їхній стан незрозумілий», – сказав Іванов.

Реклама

Джерело в міжнародних службах морського пошуку й порятунку сказало, що «попередньо, за доповіддю екіпажа, під час аварії корабля вони потрапили у сильний шторм. Упоратися зі стихією екіпажу не вдалося, і судно затонуло».

Транспортні наглядові служби перевірять, наскільки справним був затонулий у Чорному морі суховантаж перед виходом у рейс, повідомило агентству джерело в міжнародних службах морського пошуку й порятунку.

Також читають: Померла мати, а він навіть не знає: у Львові п’ятий тиждень шукають 28-річного чоловіка

«Попередньо, суховантаж міг мати зауваження щодо технічного стану, однак стверджувати це однозначно не можна. Усі документи буде перевірено», – сказав співрозмовник.

Раніше в середу повідомлялося, що судно, яке пливло з Азова до Туреччини з вантажем зерна, зазнав кораблетрощі. Суховантаж, за попередніми даними, повністю пішов під воду. На борту було 12 осіб.

Джерело.

Реклама

Реклама