Події
На Сумщині 5-річний хлопчик втік від батьків за 150 км, щоб подивитися на смартфон (відео)
На Сумщині 5-річний хлопчик покинув своє село й поїхав до Новгород-Сіверського, щоб подивитися на сенсорний телефон. Про це повідомляє ТСН.

Хлопчик сказав матері, що піде до курей забрати яйця. Сам же непомітно вислизнув з дворища та попрямував у бік автобусної зупинки. Перші два кілометри ішов полем, щоби не помітили односельці. На трасі став голосувати, як колись із батьком. На диво, водій одразу забрав малого пасажира, навіть не вимагаючи платні за проїзд.

Він на різних маршрутках заїхав на Чернігівщину. Там на дитину врешті звернули увагу водій та пасажири і повідомили в поліцію. Пізніше хлопчик зізнався, що потай від батьків вирушив у свою подорож, щоб подивитися на сенсорний мобільний телефон.

Батьки не знаходили собі місця, адже Артур іноді бігав гратися на поле, а того дня воно палало через підпал трави. Через три години марних пошуків рідні звернулися до поліції.

Реклама

Правоохоронці розіслали орієнтування на хлопчика у сусідні області. Самі ж з собаками обшукували ліс, болото, закинуті дворища, колодязі. Зрештою колеги з Чернігівщини повідомили, що зниклого хлопчика знайшли.

Загалом за 7 годин малолітній мандрівник самостійно подолав майже 150 кілометрів. Додому Артура привезли пізно увечері.

Також читають: «Україна має талант»: дитина своїм виступом довела зал до сліз (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама