Події
На Донбасі медпрацівниця допомагала бойовикам вбuвати військових

Жінка виявилася дружиною ватажка одного з підрозділів противника. У Костянтинівці затримали жінку-інформатора бoйовиків. Про це повідомляє “Сегодня” з посиланням на СБУ

За даними відомства, затримана протягом тривалого часу збирала дані про розташування позицій, переміщення особового складу та військової техніки ЗСУ.

“Отримані дані затримана передавала своєму чоловікові – провіднику розвідпідрозділу одного з незаконних збрoйних формувань так званої “ДНР”. Проживаючи у підконтрольній Україні Костянтинівці, зловмисниця працювала в медичній установі і, на відміну від її “колег” на тимчасово окупованих територіях, отримувала непоганий заробіток. Зате, не дивлячись на професійний обов’язок медичного працівника і матеріальну забезпеченість, затримана самовіддано допомагала вбuвати і калiчити українських військових”, – пояснили в СБУ.

Реклама

Також читають: Загадкове вбuвcтвo: біля Полтави знайшли зacтрeлeними зниклиx підприємців (відео)

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання жінки оперативники вилучили планшет, флеш-накопичувачі і мобільні телефони з доказами передачі інформації представникам так званої “ДНР”.

Реклама

Реклама