Події
На дні народження Мустафи Найєма сталась бiйка: пoбили журналіста
Українського журналіста Василя Апасова пoбилa охорона клубу, у якому народний депутат Мустафа Найєм святкував свій день народження.

Про це написав сам потерпілий журналіст у своєму Facebook.

«Мене пoбилa охорона біля клубу «Master Club», де святкував день народження Мустафа Найєм. Відгукнувшись на заклик Мустафи, який кликав усіх до закладу «Master Club» на свій день народження, ми прийшли і зустріли опір охорони. Ми одразу зрозуміли, що ми – небажані гості, проте люди, у яких був бейдж охорони, повелися агреcивнo. Вони просто закрили нам вхід, не змогли пояснити причину і навіть не змогли пояснити, що саме вони охороняють», – пише Аспаров.

Він додав, що коли став записувати подію на телефон – один із охоронців вихопив у нього з рук ґаджет і почав бuти журналіста.

Реклама

Інцидент прокоментував нардеп Мустафа Найєм, зазначивши, що це не була його особиста охорона і він не повинен відповідати за їхні дії.

Згодом у мережі з’явилося відео, на якому видно, як охоронець тримає в руках чужий телефон і нeцeнзурно та агресивно звертається до Василя Апасова.

«Стоїчна витримка Василь Апасов заслуговує на повагу. Не всі журналісти здатні поводитися подібним чином в таких ситуаціях.

Поліцію обіцяли викликати охоронці, але вирішили не псувати день народження Найєма і просто відібрали телефон і напали на нежданих гостей на це свято життя. А так хотілося поглянути на горезвісну паті», – пише Олександр Довгий, який і опублікував відео.

Увага! На відео присутня нeцeнзурна лексика!

Джерело.

Реклама

Реклама