Політика
МЗС РФ вже накинувся на Україну через вбивство Вороненкова
Міністерство закордонних справ РФ вже виступило зі звинуваченнями на адресу України з приводу вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, назвавши вбивство показовою акцією.

Про це під час брифінгу повідомила прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова.

«У Москві розраховують, що правоохоронні органи України все-таки зможуть оперативно розкрити цей злочин, визначити без політизації, на основі об’єктивних даних його справжніх замовників», — підкреслила вона.

Разом з тим, вона поставила під сумнів те, що слідство буде проведено об’єктивно.

Реклама

За словами Захарової, «після того, як президент України заявив про те, що вбивство — це терористичний акт Москви», у Москви не залишилося сумнівів у тому, що розслідування цього злочину не може бути неупередженим і об’єктивним.

Також читають: Лікар повідомив важливі подробиці про смерть вбивці Вороненкова

«Режим-вбивця, як його вже називають, мабуть і в цей раз зробить все, щоб ніхто ніколи не дізнався правди про те, що сьогодні сталося в Києві», — заявила прес-секретар МЗС.

Захарова також заявила, що Москва шокована зухвалим вбивством Вороненкова, яке має всі ознаки показової акції.

«Шоковані повідомленнями про зухвале вбивство сьогодні в центрі Києва колишнього депутата Державної думи Дениса Вороненкова, — сказала вона. — Наявні на даний момент дані дозволяють припустити, що мова йде про замовне вбивство, яке має всі ознаки показової акції».

Джерело.

Реклама

Реклама