Політика
МЗС Польщі побачив міграційну загрозу від українців, які отримали більше мільйона віз

Варшава вважає, що українці, які прибувають до Польщі, створюють достатньо високе міграційне навантаження для країни, коли залишаються в Польщі, отримавши візу. Про це заявив міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський у виступі на Мюнхенській безпековій конференції.

Міністр пояснив, що хоча Польща хоча й не бере участь у розподілі біженців з країн Середземномор’я, але компенсує це мігрантами з України.

«Я не можу погодитися з тим, що Польща незгодна приймати мігрантів.

Реклама

За рік ми видали 1267 тисяч віз (для громадян України — Ред.). З цієї кількості 650 тисяч були дозволами на роботу. Більшість з них приїхали до нас і вирішили залишитися», — заявив він.

«Тому я не можу погодитися з тим, що у нас інший підхід. У нас просто інше географічне розташування та інша міграційна картина», — додав міністр.

Також читають: Франція вимагає негайної реакції на таємне розміщення Росією нових крилатих ракет

Ващиковський водночас не уточнив, в якому статусі, за його інформацією, українці лишаються в Польщі. Як відомо, офіційні польські дані свідчать про одиничні випадки надання українцям статусу біженця, хоча представники польської влади неодноразово скаржилися на наплив біженців з України.

Нагадаємо, нещодавно віце-прем’єр і міністр розвитку та фінансів Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його країна прийняла «сотні тисяч біженців з України».

Джерело.

Реклама

Реклама