Авто
МВС розписало нові вимоги до реєстрації авто на «єврономерах»

Реєстрацію авто необхідно проводити в разі його ввезення в Україну на понад 30 діб, раніше реєстрували транспортний засіб, якщо ввезення в Україну було більше ніж на 2 місяці.

Про це інформує прес-служба МВС в Facebook.

“Друзі, змінилися вимоги до реєстрації тимчасово ввезених транспортних засобів на територію України”, – йдеться в повідомленні.

Реклама

Так, в інфографіці вказується, що змінилося таке: реєстрацію авто потрібно проводити в разі його ввезення в Україну на понад 30 діб, раніше реєстрували транспортний засіб, якщо ввезення в Україну було більш ніж на 2 місяці.

Крім того, замість обміну іноземних свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу і номерних знаків на національні (іноземні зберігалися в ТСЦ МВС), поки відбуватиметься видача власнику авто лише тимчасового реєстраційного талона.

Також, як зазначається, якщо раніше поверталося національне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і номерних знаків на заміну іноземних після закінчення терміну, то зараз при виїзді з території України тимчасовий реєстраційний талон не повертатиметься.

У МВС уточнили, що змін не зазнало здійснення реєстрації на термін, зазначений у митних документах.

Реклама

Реклама