Світ
Мусульманин, якого звинуватили у теракті в метро Петербурга розповів, як новина зламала йому життя

Безпідставні звинувачення ЗМІ та розтиражоване ними фото негативно вплинули на його життя. Мусульманин Андрій (Ільяс) Нікітін, якого ЗМІ називали ймовірним організатором теракту в метро Санкт-Петербурга, розповів агентству IslamNews як ця новина зламала йому життя та про те, що його звільнили з роботи, пише ТСН.

“Після того, як мою фотографію ЗМІ розтиражували як потенційного терориста, я прийняв рішення піти до поліції, щоб дати пояснення. У поліції мої пояснення взяли і всі підозри з мене було знято”, – сказав Нікітін.

Він також зізнався, що безпідставні звинувачення ЗМІ та розтиражоване ними фото негативно вплинули на його життя. Зокрема, Нікітін не зміг вирушити додому літаком, бо інші пасажири відмовилися летіти з ним одним рейсом.

Реклама

Також читають: Вибух у Петербурзі: українці несуть квіти до посольства Росії у Києві (фото)

Окрім того, роботодавець Нікітіна у Нижньовартовську заявив чоловікові про його звільнення, пославшись на прохання регіонального Слідчого комітету.

“Мене, моїх близьких і друзів усюди вистежують репортери, які раніше вже називали мене терористом. У підсумку я не можу навіть зробити спробу полетіти. Прошу вас не ганятися за мною й дати мені жити своїм життям”, – заявив Нікітін.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ опублікували фото Андрія Нікітіна, отримане з камери спостереження, та назвали його ймовірним терористом, який, можливо, влаштував вибух у метро Петербурга.

Реклама

Реклама