Без рубрики
«Можу бути правою рукою»: дівчина з Києва підкорила соцмережі своїм оголошенням про роботу

Мешканка Києва Аліса Абасова 17 січня розмістила в соцмережі креативне оголошення про роботу, яка на сьогоднішній день зібрало понад 4,5 тисячі лайків. Оголошення з’явилося на сторінці в Facebook дівчини.

«Я можу бути вашою правою рукою, лівою рукою, ногами, очима і парою нових звивин мозку. Легко знаходжу спільну мову з різними людьми. Мене люблять діти, пенсіонери, хіпстери, творча молодь, матусі в декреті, суворі мужики в костюмах», — написала Абасова.

«Я не піду з вами ховати труп, але швидко нагуглю 12 найефективніших способів утилізації тіла в умовах міста. А також 5 контор, які зроблять це за вас. Швидко навчаюся, пристосовуюся, легка на підйом, витривала, добре аналізую ситуацію», — наголосила вона.

Реклама

Допис дівчини також зібрав 2217 репостів і понад 230 коментарів.

«Дякую всім за підтримку і коментарі! Мені дуже приємно! У мене просто лавина листів. Я не встигаю всім відповідати. Якщо раптом вас не лякає очікування відповіді, пишіть в личку», — написала Абасова вже 18 січня.

Також читають: Українців попередили про масові звільнення

«Розумничка! Прочитала на одному диханні — шкода, немає мегакомпанії… Удачи вам», — прокоментувала запис Олена Дахно.

«Просто шедеврально! Що ще можна додати ?!» — написала Віта Бондаренко.

«Так, цікаво буде дізнатися результат такого пошуку. Обов’язково відпишись», — зазначив Андрій Липчевський.

«Молодчинка. Чітко, ясно і з розстановкою. А то що хтось говорить, що не вийде, — це він напевно по собі судить! Хто не лінивий, той роботу знайде собі гідну», — прокоментувала Юлія Ківало.

У коментарі Life Абасова розповіла, що їй надійшло понад 150 пропозицій про роботу.

«Я сходила на 20 співбесід. У результаті обрала роботу в проекті «Ресторанні тижні». Раніше не працювала в цій сфері, але поки був вибір, вирішила зупинитися на тому, що ніколи не пробувала», — зазначила дівчина.

Джерело.

Реклама

Реклама