Економіка
Може відключитися: стало відомо про проблеми із системою «Приват24»

Операційна система Сorezoid, на базі якої працює електронний банкінг «Приват24», не належить ПриватБанку, і якщо хостинг у ній не буде вчасно оплачений, вона автоматично відключиться.

Про це в інтерв’ю Ain.ua повідомив засновник і CEO Corezoid Олександр Витязь (також є заступником голови правління ПриватБанку і керівником Центру електронного бізнесу).

«Компанія Middleware (американська компанія, що володіє Corezoid. — Ред.) не належить ПриватБанку, так само як компанії Amazon, Google та інші IT-компанії… У ПриватБанку є аккаунт у Сorezoid і всі процеси (алгоритми) всередині цього аккаунта є власністю банку», — заявив Витязь.

Реклама

Також читають: В Україні змінили ставку податку на нерухомість: скільки платити з 1 січня 2017 року

За його словами, Corezoid — незалежна американська хостінг компанія, яка продовжує роботу і просуває свій продукт на глобальному ринку.

Також Витязь зазначив, що зараз у Corezoid діє старий контракт «з дуже оптовими цінами для ПриватБанку».

«Економічної необхідності його переукладати немає, але треба розуміти, що якщо рахунки за хостинг вчасно не оплачені, то все вимкнеться автоматично», — наголосив він.

Нагадаємо, раніше у НБУ заявили, що відомство не володіє інформацією про те, що російська група «Альфабанк» цікавилася системою «Приват24».

Також раніше заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський заявив, що після націоналізації фінустанови система «Приват24» також переходить у державну власність.

Джерело.

Реклама

Реклама