Політика
Між США і Німеччиною назріває конфлікт через участь НАТО в Сирії, — ЗМІ
Америка наполягає, щоб НАТО стало офіційним учасником коаліції у боротьбі проти ісламістів, у той час, як Німеччина виступає проти. Про це пише німецьке видання Der Spiegel, передає DW.

Свою позицію ФРН обґрунтовує тим, що НАТО може спровокувати загострення або ж виникнення конфліктів у регіоні, чи просто затягне їхнє мирне врегулювання.

У НАТО цю тему офіційно не коментують. За неофіційними даними, джерела в Альянсі все ж підтвердили вимоги США, які розглядатимуться на першому саміті Америка-НАТО 25 травня.

Також читають: Арештовано трьох поляків за побиття 17-річного українця

Реклама

Як відомо, Дональд Трамп активно добивається безпосередньої участі Альянсу у боротьбі з ісламістами уже кілька місяців поспіль. Окрім цього він вимагає від європейських колег, аби вони збільшили витрати на оборону.

Наразі НАТО лише частково приймає участь у боротьбі з «ІД». Зокрема, надає авіаційні комплекси AWACS та проводить військові навчання для іракських солдат, які воюють із джихадистами. В подальшому вищезгадані комплекси планують використовувати для координації бойової авіації у регіоні.

Джерело.

Реклама

Реклама