Без рубрики
Міносвіти змінить систему виплати стипендій на «більш справедливу»
Рейтинг вираховуватимуть на рівні факультету

Міносвіти планує відкоригувати правила виплати стипендій студентам, зважаючи на виявлені недоліки системи. Про це повідомила чільниця відомства Лілія Гриневич, передає «Укрінформ».

За її словами, формування рейтингу планується перенести з рівня спеціалізації на рівень вище — факультету.

«На рівні факультету є можливість скласти більш справедливий рейтинг. На рівні спеціалізації групи дуже маленькі і нерівні за якістю навчання студентів. Зараз ми усвідомили цю проблему і маємо її виправити», — відзначила міністр.

Реклама

Крім того, стало відомо, що вишам планують дозволити використання залишків стипендійного фонду для додаткової підтримки студентів.

Також читають: Верховна Рада перейменувала місто Мукачеве

Гриневич також розповіла про особливості «візового питання» для іноземних студентів. «Ми вже працюємо з органами, безпосередньо пов’язаними із спрощенням візового режиму для студентів. Я розумію, наскільки тут існують складні процедури, особливо коли ви мусите повертатися до себе в країну, а потім одразу їхати сюди. Ми працюємо над цим і сподіваємося вже найближчим часом вирішити це питання», — відзначила міністр.

Нагадаємо, з 2017 року українські студенти отримують стипендію у 1100 грн. Утім, її отримують не всі бюджетники, а лише ті, що пройдуть за рейтингом.

Джерело.

Реклама

Реклама