Політика
Мін’юст розповів про кандидатів на посаду головного люстратора

Міністр юстиції Павло Петренко показав, де працюють і яку мають освіту претенденти на посаду керівника Департаменту з питань люстрації. Про це йдеться у його повідомленні у соцмережі Facebook у відповідь на вимоги активістів.

«Попри те, що законодавством не передбачено оприлюднення інформації щодо кандидатів, ми підемо на цей крок. Прозорість усіх процесів відбору – це наша принципова позиція, адже нам вкрай важливо продемонструвати, що жодних підкилимних ігор у цьому процесі немає», — зауважив він.

Міністр оприлюднив скан-копію документу, у якому повідомляється, ким зараз працюють десять учасників конкурсу та яку освіту мають.

Реклама

Як випливає з наданої інформації, двоє з них працюють у Мін’юсті, двоє у Державній фіскальній службі, четверо є приватними юристами, один — прокурором і ще один — працівником суду.

При цьому Петренко наголосив, що «ніяких своїх кандидатів» Мін’юст у цьому списку не має.

«Закликаю громадськість не шукати зради там, де її немає», — підкреслив він.

Як повідомлялося, голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет» Саша Дрік в блозі «Української правди» заявила, що в Міністерстві юстиції відмовилися надати детальну інформацію про кандидатів на посаду нового директора Департаменту з питань люстрації. За її словами, до комісії з відбору не включили жодного представника громадськості, а також не буде онлайн-трансляції конкурсу.

Як відомо, 6 грудня Мін’юст оголосив проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації.

Також читають: Розенко запевнив, що українцям не підвищать пенсійний вік

Джерело.

Реклама

Реклама