Події
Міг не дожити до ранку: в Житомирі поліцейські віддали свою кров хворому хлопчику (відео)
У Житомирі поліцейські стали донорами для 12-річного хлопчика з рідкісним генетичним захворюванням. Про це передає ТСН.

Місяць тому білоруські медики зробили дитині пересадку кісткового мозку, але імплантат не прижився. Хлопця повернули в Україну, він — у реанімації житомирської лікарні, живе лише завдяки донорській крові. Але її – не вистачило.

Міг до ранку не дожити, бо там кровотечі були», — розповіла мама хлпочика Ганна Кордас.

Знайти донорів на свята жінці було просто ніде, бо сама вона – з віддаленого селища, в обласному центрі не має ні родичів, ані знайомих. Жінку охопила паніка і відчай, тому коли вона побачила патрульну машину, то кинулася до копів із проханням про донорську кров.

Реклама

«Ми вийшли, вона вся в сльозах була: виручайте, допоможіть, будь ласка, дитині потрібно переливання крові. Каже, прошу допомоги, я вам і заплачу. Ми кажемо – нам нічого не треба. Я повідомив зразу чергову частину», — розповів лейтенант патрульної поліції Віталій Левчук.

Також читають: Відомий блогер прапором України поставив російських туристів на місце: в мережі сміються

Уже за півгодини серед полісменів знайшлося четверо охочих здати кров для хлопчика. Медики кажуть, що їхня кров урятувала йому життя, бо без тромбоцитів у дитини відкрилася б кровотеча. «Кожна доза обходиться дуже дорого, і більше доби її не можна тримати», — пояснив дефіцит лікар-анестезіолог Василь Задума.

Патрульні заявили, що готові й надалі допомагати хлопчику – в разі потреби здавати кров. Матері вони залишили свої телефони для зв’язку.

Джерело.

Реклама

Реклама