Цікаво
Microsoft радикально оновила мобільний Skype. Тепер це вже трохи й Instagram (відео)

Компанія Microsoft представила радикально оновлену версію месенджера Skype, яка отримала новий інтерфейс і низку функцій, доступних в інших популярних месенджерах. Опис нової версії Skype було опубліковано в блозі розробників програми.

Одним з найбільш помітних нововведень додатка крім інтерфейсу, що дозволяє налаштовувати дизайн, стала поява розділу Highlights. Він є аналогом «Історій» в Instagram і дозволяє передавати зображення і відео зі стікерами та малюнками, які друзі користувача зможуть переглядати та оцінювати в окремій стрічці. При цьому публікації зберігатимуться не 24 години, як в інших додатках, а тиждень.

Також в додатку з’явився розділ Capture, призначений для зйомки і редагування знімків і відеороликів.

Реклама

Що ж стосується розділу з чатами, то тепер він дозволяє не тільки обмінюватися повідомленнями і здійснювати дзвінки, але і шукати контакти або потрібну інформацію в інтернеті, а також використовувати ботів для пошуку рецептів або покупки квитків на концерт.

У цей час оновлений Skype доступний для Android-пристроїв, а протягом найближчих тижнів з’явиться і iOS-версія додатка. Десктопні версії для Windows і macOS будуть випущені через кілька місяців.

Також читають: 7 хитрощів, про які має знати кожен користувач Viber

Джерело.

Реклама

Реклама